Ochlazení horkého dne

Rádi byste si do svého domova pořídili http://www.prodejklimatizace.cz/Klimatizace-Panasonic-Kit-RE12JKX-1-d122.htm“ title=“http://www.prodejklimatizace.cz/Klimatizace-Panasonic-Kit-RE12JKX-1-d122.htm“>Klimatizace , ale nejste si úplně jisti jakou vybrat? My Vám poradíme a věříme, že s našimi schopnostmi budete spokojeni. Vypočítáme, kolik klimatizačních jednotek bude pro Vaše klimatizované prostory těmi nejvhodnějšími. Uděláme návrh a cenovou kalkulaci.
Přímo u nás zakoupíte i doplňkové věci ke klimatizaci. Po dohodě Vámi přivezeme vše potřebné a Vaše klimatizace odborně namontujeme a plně funkčně předáme. Nezapomínáme ani na servis, který je nesmírně důležitý, aby Vaše klimatické jednotky fungovaly.

Údržba

Vyčistíme filtry, kompresory. Za použití čistících a desinfekčních prostředků určených přímo pro klimatizace, vyčistíme všechny kovové povrhy výparníků v chlazení. Nezapomínejte, že Vámi zakoupené klimatizace. Nezapomínejte však, že Vámi zakoupené klimatizační jednotky, mají i další funkce jako čištění vzduchu, odvlhčování, vytápění či ochlazování. Věříme ve Vaši spokojenost.